Views content cache (6.x-2.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Comments
et: Kommentaarid

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Node type
et: Postituse liik

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda
