Views content cache (6.x-2.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Comments
fr: Commentaires

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Comment
fr: Commentaire

en: Current group
fr: Groupe actuel

en: Nodequeues
fr: Files de nœuds

en: Never cache
fr: Ne jamais mettre en cache
