Views content cache (6.x-2.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Comments
is: Ummæli

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Node type
is: Efnistegund

en: Comment
is: Ummæli
