Views content cache (6.x-2.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ja: コメント

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Organic Groups
ja: グループ【Organic groups】

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Comment
ja: コメント

en: Nodequeues
ja: ノードキュー

en: Never cache
ja: キャッシュしない

en: Node only
ja: ノードのみ
