Views content cache (6.x-2.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Comments
pl: Komentarze

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Comment
pl: Komentarz

en: Current group
pl: Aktualny klub

en: Nodequeue
pl: Kolejka treści

en: Nodequeues
pl: Kolejki zawartości

en: Never cache
pl: Nigdy nie umieszczaj w pamięci podręcznej
