Views content cache (6.x-2.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Node type
fa: نوع گره

en: Node types
fa: انواع گره

en: Comment
fa: نظر
