Views content cache (6.x-2.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Comments
ro: Comentarii

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Node type
ro: Tip nod

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Comment
ro: Comentariu

en: Voting API
ro: API Votare

en: Never cache
ro: Nu salva niciodată temporar
