Views content cache (6.x-2.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Comment
sv: Kommentar

en: Current group
sv: Nuvarande grupp

en: Never cache
sv: Lagra aldrig i cache

en: Node only
sv: Endast på noder
