Views content cache (6.x-2.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Organic Groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Voting API
hu: Szavazás API

en: Never cache
hu: Soha nincs gyorsítótárazás
