Views content cache (6.x-2.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
