Views content cache (6.x-2.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Comments
oc: Comentaris

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Comment
oc: Comentari
