Views cycle (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Default
de: Vorgabe

en: Views
de: Views / Ansichten

en: Shuffle
de: Zufällige Reihenfolge

en: Fade
de: Ausblenden

en: <None>
de: <Keine>

en: Skin
de: Oberfläche

en: Cycle
de: Kreis
