Views cycle (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: 表示

en: Shuffle
ja: シャッフル

en: Fade
ja: フェード

en: <None>
ja: <なし>

en: Skin
ja: スキン

en: Zoom
ja: ズーム

en: Cycle
ja: 周期
