Views cycle (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Height
hu: Magasság

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Fade
hu: Áttünés

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Skin
hu: Smink

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Cover
hu: Borító

en: Toss
hu: Pénzfeldobás

en: Uncover
hu: Kitakarás

en: Wipe
hu: Törlés

en: Speed (ms)
hu: Sebesség (ms)

en: The time in milliseconds that each transition takes.
hu: Az áttűnés ideje ezredmásodpercben.
