Views cycle (6.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Height
vi: Chiều cao

en: Shuffle
vi: Trộn

en: Fade
vi: Mờ

en: <None>
vi: <none></none>
