Views cycle (6.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Default
ca: Per defecte

en: Height
ca: Alçada

en: Prev
ca: Anterior

en: <None>
ca: <Cap>

en: Skin
ca: Aparença
