Views cycle (6.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Next
cs: Následující

en: Default
cs: Výchozí

en: Height
cs: Výška

en: Prev
cs: Předchozí

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: <None>
cs: <Nic>
