Views cycle (6.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Height
et: Kõrgus

en: Prev
et: Eelmine

en: Skin
et: Kujundus
