Views cycle (6.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Next
he: הבא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Height
he: גובה

en: Prev
he: קודם

en: <None>
he: <ללא>
