Views cycle (6.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Height
lt: Aukštis

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: <None>
lt: <Joks>

en: Cover
lt: Viršelis
