Views cycle (6.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Views
lv: Skati

en: Height
lv: Augstums

en: Prev
lv: Iepr

en: Zoom
lv: Tālummaiņa
