Views cycle (6.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Next
ru: Далее

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представления

en: Height
ru: Высота

en: Prev
ru: Назад

en: Shuffle
ru: Перемешать

en: Transition effect
ru: Эффект перемещения

en: Fade
ru: Плавное появление

en: <None>
ru: <не выбрано>

en: Skin
ru: Тема

en: Zoom
ru: Зум

en: Cover
ru: Обложка

en: Cycle
ru: Круг
