Views cycle (6.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Next
sk: Ďalší

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Height
sk: Výška

en: Prev
sk: Predch

en: <None>
sk: <Žiadne>
