Views cycle (6.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Default
sv: Förvald

en: Height
sv: Höjd

en: Prev
sv: Föreg

en: Shuffle
sv: Blanda

en: Fade
sv: Tona

en: <None>
sv: <Ingen>

en: Skin
sv: Skal
