Views cycle (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Height
ar: الارتفاع

en: Prev
ar: السابق
