Views cycle (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Prev
bo: གོང་མ

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>
