Views cycle (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Next
da: Næste

en: Default
da: Standard

en: Height
da: Højde

en: Prev
da: Forrige

en: Shuffle
da: Bland

en: <None>
da: -Ingen-
