Views cycle (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Default
es: Por defecto

en: Views
es: Vistas

en: Height
es: Alto

en: Prev
es: Ant

en: Shuffle
es: Barajar

en: Fade
es: Desvanecer

en: <None>
es: <Ninguno>

en: Skin
es: Apariencia

en: Cover
es: Portada

en: Toss
es: Agitar

en: Uncover
es: Destapar

en: Cycle
es: Ciclo
