Views cycle (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Height
eu: Altuera

en: Prev
eu: Aur

en: <None>
eu: <Ezer ez>
