Views cycle (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Height
fa: ارتفاع

en: Prev
fa: قبلی

en: Fade
fa: محو شدن

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Skin
fa: پوسته

en: Untitled skin
fa: پوسته‌ی بی‌نام
