Views cycle (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Height
fi: Korkeus

en: Prev
fi: Edellinen

en: Shuffle
fi: Sekoita

en: Fade
fi: Himmennä

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Cover
fi: Kansi

en: Cycle
fi: Kierrätä

en: Untitled skin
fi: Nimeämätön skin
