Views cycle (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Default
fr: Par défaut

en: Views
fr: Vues

en: Height
fr: Hauteur

en: Prev
fr: Préc.

en: Shuffle
fr: Mélanger

en: Transition effect
fr: Effet de transition

en: Fade
fr: Fondu

en: <None>
fr: -Aucun-

en: Skin
fr: Habillage

en: Cover
fr: Couverture
