Views cycle (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Height
gl: Alto

en: Prev
gl: Ant

en: Skin
gl: Tema
