Views cycle (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Prev
hi: पिछला

en: Shuffle
hi: मिश्रण

en: <None>
hi: <कोई नहीं>
