Views cycle (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Fade
jv: Bureng

en: <None>
jv: <Kosong>
