Views cycle (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Height
oc: Nautor

en: Prev
oc: Prec.

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Untitled skin
oc: Habillage sens títol
