Views cycle (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Next
ps: بل

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Height
ps: لوړوالی

en: Prev
ps: پخوانی
