Views cycle (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Default
pt: Por defeito

en: Height
pt: Altura

en: Prev
pt: Anterior

en: Transition effect
pt: Efeito de transição

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: <None>
pt: -Nenhum-
