Views cycle (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Height
ta: உயரம்

en: Prev
ta: முன்
