Views cycle (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Views
th: ดู

en: Height
th: ความสูง

en: <None>
th: <ไม่มี>

en: Zoom
th: ขยายใหญ่
