Views cycle (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Height
tr: Yükseklik

en: Prev
tr: Önceki

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Cycle
tr: Döngü

en: Untitled skin
tr: Başlıksız dış görünüm
