Views cycle (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Shuffle
ug: ئارىلاش

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى
