Views cycle (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Default
be: Прадвызначана

en: Height
be: Вышыня

en: Prev
be: Папярэдні

en: <None>
be: -няма-
