Views cycle (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Height
el: Ύψος

en: Prev
el: Προηγ

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Skin
el: Θέμα
