Views cycle (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Height
id: Tinggi

en: Prev
id: Sebelum

en: Fade
id: Redup

en: Skin
id: Kulit
