Views cycle (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Height
is: Hæð

en: Prev
is: Fyrri
