Views cycle (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Height
it: Altezza

en: Prev
it: Precedente

en: Shuffle
it: Ordine casuale

en: Fade
it: Dissolvenza

en: <None>
it: <Nessuno>

en: Skin
it: Tema grafico

en: Cover
it: Copertina

en: Cycle
it: Rotazione

en: Untitled skin
it: Personalizzazione senza nome
