Views cycle (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Height
nl: Hoogte

en: Prev
nl: Vorige

en: Fade
nl: Vervaag

en: <None>
nl: - Geen -

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Cover
nl: Omslag

en: On Click
nl: Op klik

en: On Mouseover
nl: Op mouseover

en: Untitled skin
nl: Naamloze skin
