Views cycle (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Height
pl: Wysokość

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Transition effect
pl: Efekt przejścia

en: Fade
pl: Zanikanie

en: <None>
pl: <Brak>

en: Skin
pl: Skórka

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Cycle
pl: Cykl

en: On Click
pl: Po kliknięciu

en: On Mouseover
pl: Po najechaniu myszką

en: Untitled skin
pl: Skórka bez tytułu
