Views cycle (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Height
ro: Înălțime

en: Prev
ro: Înapoi
